Home|News & Media|Articles

Articles

Division II and III Football All-Ohio Teams Announced

November 27, 2018
Ohio Prep Sportswriters Association – News Release
 
For Immediate Release – Nov. 27, 2018
 
Division II and III Football All-Ohio Teams Announced
Division I and Ohio Mr. Football will be announced Wednesday
 
COLUMBUS, Ohio – The Division II and III football All-Ohio teams were announced Tuesday by a statewide media panel. The teams were selected by members of the Ohio Prep Sportswriters Association.
 
On Sunday, the Division VI and VII All-Ohio teams were announced. On Monday, the Division IV and V All-Ohio teams were announced. The Division I All-Ohio team and the Ohio Mr. Football Award will be announced Wednesday.
 
More about the Ohio Prep Sportswriters Association can be found at: https://www.ohsaa.org/news/OPSWA
 
 
2018 DIVISION II OPSWA ALL-OHIO FOOTBALL TEAMS
 
Offensive player of the year: Miyan Williams, Cincinnati Winton Woods
Defensive player of the year: Sam Jackson, Troy
Coach of the year: Shaq Washington, Maple Heights
 
First team offense
Quarterbacks: Raymell Byrd, Whitehall-Yearling, 6-0, 175, sr.; Alec Sayre, Dover, 6-0, 195, sr.; Max Denman, Whitehouse Anthony Wayne, 6-4, 180, sr.; Ryan Maloy, Avon, 5-11, 180, sr. Running backs: Miyan Williams, Cincinnati Winton Woods, 5-8, 186, jr.; Jaydon Culp-Bishop, Troy, 5-10, 183, sr.; Jamir Thomas, Massillon Washington, 6-1, 211, sr.; John Branham, Jr., 5-10, 218, sr.; Jack Spellacy, Olmsted Falls, 5-9, 180, sr. Receivers: Eric Curless, Cincinnati Anderson, 6-2, 190, sr.; Dimitri Mitsopoulos, Toledo St. John’s, 5-10, 170, jr.; Bernard Bates, Maple Heights, 5-7, 155, sr. Linemen: Zeke Correll, Cincinnati Anderson, 6-4, 280, sr.; Nolan Rumler, Akron Hoban, 6-4, 315, sr.; Kaden Lawler, Dresden Tri-Valley, 6-0, 200, sr.; Michael Bergen, Avon, 6-5, 277, sr.; Ryan Redifer, Whitehall-Yearling, 6-0, 240, sr.; Luke Vannest, North Canton Hoover, 6-4, 300, sr. Kicker: Kyle Rhonehouse, Holland Springfield, 6-2, 180, sr.
First team defense
Linemen: Sam Jackson, Troy, 6-0, 208, sr.; Vinny Sciurry, Massillon Perry, 6-5, 260, jr.; Jack Roesch, Avon, 6-3, 240, sr.; Will King, New Albany, 6-6, 225, sr.; Ja’Kobe Crowell, Toledo Central Catholic, 5-11, 210, jr.; Dontrez Brown, Fremont Ross, 6-2, 269, jr. Linebackers: Darren Davis, Canal Winchester, 5-11, 195, sr.; Chase Kendrick, Dresden Tri-Valley, 6-1, 215, sr.; Donald Willis, Garfield Heights, 6-2, 202, sr.; DeaMonte Trayanum, Akron Hoban, 6-0, 215, jr.; Ben Allen, Whitehouse Anthony Wayne, 6-1, 205, sr.; Mason McMillen, Wadsworth, 6-0, 206, sr.; Keon Freeman, Whitehall-Yearling, 6-0, 220, sr. Backs: Matt Salopek, Akron Hoban, 6-2, 210, sr.; Qian Magwood, Walnut Ridge, 6-0, 175, jr.; Nyles Beverly, Macedonia Nordonia, 6-0, 185, sr.; Alfred Dailey, Toledo Central Catholic, 6-1, 190, sr.; Ian Sexton, Dover, 6-0, 175, sr. Punter: Porter Wilson, Copley, 6-5, 195, sr.
 
Second team offense
Quarterbacks: Brady Lichtenburg, Toledo St. John’s, 6-1, 170, so.; Isaiah Murphy, Columbus Walnut Ridge, 6-4, 210, sr.; Dylan Dagley, Wooster, 5-10, 180, sr.; Connor Ashby, North Canton Hoover, 6-1, 170, so. Running backs: Michiah 5-Burton, New Albany, 5-10, 185, sr.; Khennedy Scagliozzo, Amherst Steele, 5-9, 180, sr.; Kyree Young, Barberton, 6-2, 195, so.; Jake Rogers, Medina Highland, 5-9, 170, sr.; Konner Riggs, Avon Lake, 5-11, 190, sr. Receivers: Kenyon Pannell, Dublin Scioto, 6-0, 185, sr.; Jase Bowen, Toledo Central Catholic, 6-1, 190, sr. Linemen: Vinnie Klempner, Toledo Central Catholic, 6-3, 280, sr.; Nick Vance, Olmsted Falls, 6-3, 250, sr.; Sam Lofton, Olmsted Falls, 6-1, 250, sr.; Jalen Bradley, Columbus Walnut Ridge, 6-4, 255, sr.; Isaiah Kamner, Parma Heights Vƒalley Forge, 6-0, 255, jr. Kicker: Griffin Crosa, Dublin Scioto, 6-2, 160, sr.
Second team defense
Linemen: Cayson Pfeiffer, Dublin Scioto, 6-0, 210, sr.; Frank Soukup, Painesville Riverside, 6-2, 240, sr.; Trae Henderson, Olmsted Falls, 6-1, 247, sr.; Anthony Booker, Cincinnati Winton Woods, 6-5, 280, sr.; Kionnie Dukes, Barberton, 6-1, 250, sr. Linebackers: Julius Wood, Columbus Walnut Ridge, 6-2, 185, sr.; Darren Anders, North Olmsted, 6-0, 212, sr.; Mark Steinmetz, Avon, 6-0, 195, sr.; Justin Schiets, Toledo Central Catholic, 6-1, 220, sr.; Quinten Howell, Hudson, 6-1, 215, sr.; Jack Grice, Wadsworth, 6-0, 205, jr.; Matthias Chmielewski, Parma Heights Valley Forge, 6-0, 205, sr. Backs: Michael Howard, Olmsted Falls, 5-9, 165, sr.; De’Von Fox, Maple Heights, 6-0, 180, sr.; Taylor Robinson, Ashville Teays Valley, 5-10, 165, sr.; Ryan Kerman, Morrow Little Miami, 6-1, 180, sr.; Luke Fedders, Avon Lake, 5-11, 165, sr.; Caleb Harris, Sidney, 5-10, 168, sr.; Cade Sterling, Dresden Tri-Valley, 5-10, 160, sr. Punter: Billy Boehlke, Cleveland Benedictine, 6-1, 190, sr.
 
Third team offense
Quarterbacks: Kyron Rogers, Dublin Scioto, 6-2, 185, sr.; Connor Haag, Lewis Center Olentangy, 6-0, 195, sr.; Joey Marousek, North Royalton, 6-3, 200, jr.; Robby Levak, 5-11, 200, sr. Running backs: Nick Perusek, Avon, 5-11, 170, jr.; Rondale Smith, Westerville North, 5-11, 205, sr.; Malachi Wise, Toledo St. Francis, 6-0, 205, sr.; Kay’Ron Adams, Warren Harding, 5-11, 195, sr.; Tyris Dickerson, Akron Hoban, 5-10, 210, sr.; Javarus Leach, Columbus Walnut Ridge, 5-9, 190, so. Receivers: Isaiah Johnson, Grafton Midview, 5-8, 155, sr.; Tre’Von Morgan, Massillon Washington, 6-6, 209, sr. Linemen: Deon Williams, Massillon Washington, 6-1, 261, sr.; Dez Turkson, Canal Winchester, 6-2, 220, sr.; Nolan Barber, Whitehouse Anthony Wayne, 6-2, 240, sr.; Donnie Hardin, Dublin Scioto, 6-2, 280, jr.; Jack Wilson, New Albany, 5-10, 220, sr.; Tino Arcuri, Youngstown Boardman, 6-3, 265, sr. Kicker: Jack Deneher, Dover, 6-4, 195, sr.
Third team defense
Linemen: Simahjay Warfield, Warren Harding, 5-11, 320, sr.; Tyler Jones, North Olmsted, 6-1, 281, sr.; Alex Huzicka, Youngstown Boardman, 6-3, 240, sr.; Kaleb Dave, Worthington Kilbourne, 6-0, 212, sr. Linebackers: Manny Powell, Westerville South, 5-9, 175, sr.; Kwauve Booker, Marion Harding, 6-2, 220, sr.; Nick McCafferty, Lewis Center Olentangy, 5-10, 185, sr.; Nathan Soto, Amherst Steele, 6-0, 210, sr.; Marlon Jordan, Garfield Heights, 6-1, 200, sr.; Brody Ingle, Cincinnati LaSalle, 6-1, 215, sr.; Jarin Curtis, Massillon Perry, 5-9, 210, sr.; Evan Brown, Trenton Edgewood, 6-4, 220, sr. Backs: Melvin Tinsley, Whitehall-Yearling, 5-10, 170, jr.; Ryan Tiell, Mount Vernon, 5-11, 170, jr.; Javion Binns, Garfield Heights, 5-10, 185, sr.; Max Turner, Massillon Washington, 6-0, 179, sr.; Alec Miller, Wadsworth, 6-3, 195, sr. Punter: Luke Pawlak, Sylvania Northview, 5-10, 180, sr.
 
Special mention
Ryan Beckman, Avon Lake; Isiah Kammer, Parma Heights Valley Forge; Harry Hebert, Avon Lake;
Bradley Rinehart, Chillicothe; J’Quan Harris, Chillicothe; Pat Rourke, Chillicothe; Chris Postage, Chillicothe;
Luke Fargus, Dresden Tri-Valley; Kyler Folkert, Dover; Ethan Snyder, Dover; Jules Freeman, Dover; Jeff Bielski, Dover; Garrett French, Dresden Tri-Valley; Owen Poland, Dover; Austin Ward, Dover; Kyle Bradshaw, Dresden Tri-Valley; Mason Stutzman, Dover;
Bruce Profitt, Medina Highland; Mason Tipton, Akron Hoban; Tye Hunt, Uniontown Lake; Maurice Moore, Warren Harding; Mike Carte, Barberton; Adam Luster, Massillon Perry; Joe Stoll, Wooster; Joe Michalowicz, Akron Hoban; Gavin Krska, Barberton; Kyshad Mack, Massillon Washington; Dean Clark, Massillon Washington;
Devin Johnson, Holland Springfield; Jack Ryder, Toledo St. John’s; Nehemiah Cannon, Toledo Central Catholic; Merek Toerne, Toledo St. John’s; Gunner Olsen, Toledo St. Francis; Malachi Wyse, Toledo St. Francis; Ezra Scott, Whitehouse Anthony Wayne; Brady Lichtenberg, Toledo St. John’s; Matt Fortner, Sylvania Northview; Josh Bever, Ashland; Garrett Schneider, Fremont Ross; Victor Copeland, Toledo Central Catholic; Matthew Griffin, Toledo Central Catholic; Andrew Parker, Toledo Central Catholic; Jacob Gordon, Whitehouse Anthony Wayne;
Connor Kinnett, Harrison; Wade Phillips, Trenton Edgewood; Sincere Wells, Xenia; Nak’emon Williams, Kings Mills Kings; Spencer Klopfenstein, Troy; Joey Newton, Cincinnati Anderson; Rae’Quan Prince, Cincinnati Winton Woods; Ratez Roberts, Sidney; Levi Tidwell, Harrison; Ben Blevins, Morrow Little Miami; Nathan Garber, Troy; Sam Lockwood, Xenia; Andrew Naughton, Kings Mills Kings; Andy Weaver, Trenton Edgewood; Kyle Farfsing, Harrison; Jameel Clark, Cincinnati Withrow; Braydon Dean, Sidney; De’anthony Martin, Dayton Belmont; Blake Burton, Troy; Jalen Engleman, Cincinnati Winton Woods; Jimmy O’Toole, Cincinnati Anderson; Hunter Warner, Fairborn; Nick Willis, Xenia; Jay Cheatham, Kings Mills Kings; Waseem Ficklin, Cincinnati Winton Woods; Tyquan Fleming, Cincinnati Winton Woods; Darren Taborn, Sidney; Drew Nieman, Cincinnati LaSalle;
Tristan McDanel, Ashville Teays Valley; Stephan Byrd, Canal Winchester; Luke Riedel, Lewis Center Olentangy; Mike Hawkins, Lewis Center Olentangy; Christian Harvey, Watkins Memorial; Jack Scharfe, New Albany; Brode White, New Albany; Jared Bulluck, Canal Winchester; Day’myrin Jones, Columbus Franklin Heights; Noah Hubbard, Mount Vernon
 
 
2018 DIVISION III OPSWA ALL-OHIO FOOTBALL TEAMS
 
Offensive player of the year: Ethan Heller, Thornville Sheridan
Defensive player of the year: Cade Stover, Lexington
Coach of the year: Jack O’Rourke, Hillsboro
 
First team offense
Quarterbacks: Ethan Heller, Thornville Sheridan, 6-0, 175, sr.; Bridger Cline, Millersburg West Holmes, 5-11, 180, jr.; Jon Tomcufcik, Chagrin Falls Kenston, 6-1, 195, jr.; Sam Seeker, Tallmadge, 6-2, 195, sr. Running backs: Savon Edwards, Jr., Columbus Eastmoor Academy, 5-7, 170, sr.; Terion Stewart, Sandusky, 5-9, 205, jr.; Jack Porter, Chagrin Falls Kenston, 5-10, 180, jr.; Jack Fessler, Middletown Fenwick, 5-10, 180, sr. Receivers: Shane Jones, Millersburg West Holmes, 6-1, 190, sr.; Jacob Rhodes, Thornville Sheridan, 5-10, 170, sr.; Matt Buser, Richfield Revere, 5-9, 185, sr.; Blane Himmelheber, Alliance Marlington, 6-0, 175, sr. Linemen: Payton Collins, Columbus Hartley, 6-7, 250, sr.; Jim McAdams, Parma Padua, 6-5, 300, sr.; Ryan Smith, Medina Buckeye, 6-3, 270, sr.; Ethan Knisley, Bellbrook, 6-3, 305, sr.; Jeremiah Hollins, Zanesville, 6-0, 286, sr.; Alex Robarge, Chagrin Falls Kenston, 6-4, 315, sr.; Trey Leroux, Norwalk, 6-8, 315, jr. Kicker: Sam Webster, Richfield Revere, 5-10, 205, sr.
First team defense
Linemen: Shane Cokes, Dayton Chaminade Julienne, 6-3, 240, sr.;  DeeArius Reese, Akron East, 6-2, 180, sr.; Colt Jennings, Parma Padua, 6-1, 240, sr.; Brenan Knueve, Wapakoneta, 6-0, 260, sr.; Tche Leroux, Norwalk, 6-3, 225, sr. Linebackers: Joey Velazquez, DeSales, 6-1, 210, sr.; Josh Baldridge, Millersburg West Holmes, 6-1, 190, sr.; Nate Rieple, Mentor Lake Catholic, 5-10, 180, sr.; Crishawn Long, Parma Padua, 6-1, 190, sr.; Matt Centers, Franklin, 6-1, 200, sr.; Bangally Kamara, Akron East, 6-3, 195, jr.; Zach Urda, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin, 6-0, 215, sr. Backs: Cade Stover, Lexington, 6-5, 220, sr.; Micah Coleman, Columbus Eastmoor Academy, 5-7, 180, sr.; Brice Parks, Jackson, 5-10, 180, jr.; Max Showalter, Bay Village Bay, 6-2, 196, sr.; Bo Buttermore, Granville, 5-8, 160, jr.; Antwann Martin, Kettering Alter, 6-1, 190, jr. Punter: Craig Zies, Granville, 6-1, 160, sr.
 
Second team offense
Quarterbacks: Cameron Crouch, Granville, 6-1, 180, sr.; Baron May, New Philadelphia, 6-2, 190, jr.; Marquise Laster, Columbus Eastmoor Academy, 5-11, 155, sr. Running backs: Jalan January, Columbus Hartley, 5-10, 215, jr.; Trevon Raymore, Norwalk, 5-10, 223, sr.; Josh Keets, Hillsboro, 6-2, 245, sr.; Tyler Scott, Norton, 6-1, 170, jr.; Jon McKnight, Chardon, 5-10, 185, sr. Receivers: Bransen Stanley, Chagrin Falls Kenston, 6-1, 170, sr.; Dominic Wilcox, Dayton Chaminade Julienne, 6-2, 185, sr.; Sam Zemis, New Philadelphia, 6-1, 185, jr. Tight end: Jordan Kirkbride, Columbus Hartley, 6-4, 240, sr. Linemen: Josh Warren, Columbus Eastmoor Academy, 6-3, 255, sr.; Keaton Macauley, Millersburg West Holmes, 6-3, 275, sr.; Joe Rutherford, Granville, 6-3, 265, sr.; Jaison Williams, Trotwood-Madison, 6-4, 285, sr.; Robert White, Akron East, 6-1, 315, sr. Kicker: Matteo Agriesti, Columbus Hartley, 5-10, 160, sr.
Second team defense
Linemen: Lawrence Kynard, Toledo Scott, 6-5, 255, sr.; Brian Adams, Parma Heights Holy Name, 6-2, 255, sr.; Aaron Maley, Alliance, 5-10, 210, sr.; Kennedy Coates, Trotwood-Madison 5-10, 210, sr.; Connor Meyer, Kettering Alter, 6-3, 265, sr.; Raymon Patton, Columbus Hamilton Township, 5-7, 211, sr. Linebackers: Grant Horvath, Columbus Watterson, 6-2, 215, sr.; Jacob Morgan, Thornville Sheridan, 5-9, 175, sr.; D.J. Bowman, Chardon, 5-10, 185, jr.; DJ McDonald, Bellefontaine, 5-11, 195, sr.; Daquine Petty, Columbus South, 6-2, 213, sr.; Cameron Cox, Alliance, 6-3, 210, sr. Backs: Andy Anthony, Delaware Buckeye Valley, 5-10, 155, jr.; Anthony Sciarroni, Columbus DeSales, 6-0, 180, sr.; De’Zion Coleman, Cincinnati Hughes, 5-10, 170, jr.; Daishaun Hill, Rocky River, 6-2, 185, sr.; Nick Franklin, Chagrin Falls Kenston, 5-11, 170, sr.; Richie Eyre, Tallmadge, 5-9, 180, sr. Punter: Darrick Gibbons, Zanesville, 6-0, 225, sr.
 
Third team offense
Quarterbacks: Clay Davis, Athens, 6-2, 218, sr.; Josh Anderson, New Richmond, 5-10, 190, sr.; Colin McNamara, Aurora, 6-1, 195, sr.; Jayshon Bester, Cleveland Collinwood, 5-8, 165, sr.; Connor Bazelak, Kettering Alter, 6-4, 215, sr. Running backs: Evan Kaeck, Wapakoneta, 6-1, 205, jr.; Sonny Ray Jones II, Ravenna, 6-0, 175, sr.; Justin Sloan, Bellbrook, 5-7, 165, sr.; Rob Savin, Niles McKinley, 5-10, 190, sr. Receivers: Jordan Walker, Parma Padua, 5-9, 170, sr.; Jack Voudouris, Hunting Valley University, 6-3, 195, sr. Tight end: Justin Stephens, Trotwood-Madison, 6-6, 225, sr. Linemen: Drew Davis, Columbus Watterson, 6-4, 245, sr.; Ben Christman, Richfield Revere, 6-6, 300, so.; Matt Sawicki, Parma Heights Holy Name, 6-1, 250, sr.; Carson McNellie, Mentor Lake Catholic, 6-1, 270, sr.; Devin Lee, Clyde, 6-3, 325, sr. Kicker: Luka Zurak, Mentor Lake Catholic, 5-11, 160, sr.
Third team defense
Linemen: Kyle Hooper, Zanesville Maysville, 6-2, 295, sr.; Francis Sherman, Bay Village Bay, 6-3, 225, sr.; PJ Hallof, Canfield, 6-3, 230, sr. Linebackers: Elijah Hairston, Columbus Beechcroft, 6-2, 195, sr.; Mason Sawyer, Columbus Hartley, 6-1, 220, jr.; Tommy Wolfe, Granville, 6-0, 190, sr.; Dom Monaco, Medina Buckeye, 6-3, 205, sr.; Ross Hartman, Rocky River, 6-0, 195, sr.; Matt Ikiodi, Chagrin Falls Kenston, 5-10, 180, sr. Backs: Syquee Womack, Columbus Centennial, 5-10, 180, so.; Devon Wooden, Columbus Beechcroft, 5-10, 155, jr.; John Harris, Parma Padua, 5-10, 175, jr.; Graham Aldredge, Aurora, 6-3, 180, sr.; Sean Fitzgerald, Mentor Lake Catholic, 6-2, 170, sr. Punter: Patrick Green, Rocky River, 6-2, 175, sr.
 
Special mention
Haisuan Martin, Columbus South; Luchene Davis, Columbus Centennial; Zach Garber, Delaware Buckeye Valley; Kealin Harden, Columbus Independence; Phillip Cole, Columbus Hartley; Zach Walsh, Granville; Darius Littlefield, Columbus Independence; Lamont Rankin, Columbus Centennial; Deonte Wade, Columbus Marion-Franklin; Kiron Anderson, Columbus Hartley; Quintell Quinn, Columbus DeSales; Alhaji Sidibe, Columbus Beechcroft;
Michael Crawford, Cincinnati Mount Healthy; Ryan Martin, Vandalia Butler; Davon Starks, Hamilton Badin; Cam Coomer, Wilmington; Bryant Johnson, Vandalia Butler; Marcus Wood, Greenville; Caden Clark, Piqua; Ryan Pool, Bellefontaine; Sam Secrest, Middletown Fenwick; Trevor VanVliet, Hamilton Ross; Ben Sauls, Tipp City Tippecanoe; Nathaniel Armstrong, Kettering Alter; Fred Butts, Dayton Carroll; Lonnie Phelps, Cincinnati Mount Healthy; Nick Coyle, Vandalia Butler; Jason Fehr, Cincinnati McNicholas; Mason Gostomsky, Tipp City Tippecanoe; Diego Neri, Cincinnati Northwest; Evan Schlensker, Hamilton Badin; Sammy Anderson, Trotwood-Madison; Ta’Ronn Britt, Trotwood-Madison; Henry Nenni, Middletown Fenwick; RJ Clesceri, Middletown Fenwick;
Tony Munos, Marietta; Reece Bloomfield, Hillsboro; Reid Evans, Jackson; Taylor Deem, Thornville Sheridan; Max Conover, Hillsboro; Jared Icenhower, Jackson; Deon Burns, Hillsboro; Evan Adams, Athens; Brandon Simoniette, Vincent Warren; Cole Casto, Thornville Sheridan; Evan Steenrod, Athens; Owen Loughman, Thornville Sheridan; Logan Maxfield, Athens; Justin Hynes, Athens; Logan Hester, Hillsboro; Matt Humphreys, Jackson; Lane Heller, Athens; Kail Hill, Marietta; Nick Ranalli, Thornville Sheridan; Mason Swayne, Hillsboro; Brody Landrum, Jackson; Justin Shoemaker, Washington C.H. Miami Trace;
Brandon Haraway, Norwalk; Nick Koerper, Tiffin Columbian; Angelo Grose, Mansfield Senior; Chad Gunder, Tiffin Columbian; Anthony Hawkins, Mansfield Senior; Devin McBride, Wapakoneta; Chase Frankhauser, Tiffin Columbian; Garrison Smith, Norwalk; Andy Adams, Clyde; Michael Dwyer, Lexington; Alec Maloney, Norwalk; Jared Flewelling, Clyde; Alamar Grose, Mansfield Senior; Nick Herzog, Defiance; Christian Warren, Toledo Rogers; Kaden Livingston, Norwalk; Tabian Goodman, Tiffin Columbian; Aaron Chambers, Wapakoneta; Cam Farrar, Clyde;
Ben Everson, Zanesville; Cale Ogi, Millersburg West Holmes; Caden Mercer, Zanesville Maysville, 6-2, 230, sr.; Julius Murphy, Zanesville; Jent Joseph, New Philadelphia; Grady Hay, Millersburg West Holmes; Jeremiah Norman, Zanesville; Justin Rimer, New Philadelphia; Noah Fulp, New Philadelphia; Braden Brock, Zanesville Maysville; Antoine Brandon, Zanesville; Mark Blitz, Millersburg West Holmes; Laterrian Cunningham, New Philadelphia; Gabe Howard, Zanesville Maysville; Kayden Male, Zanesville; Ike Gilt, Millersburg West Holmes; Ryan O’Donnell, Millersburg West Holmes; Carrick Miller, Millersburg West Holmes; Easton Smith, Zanesville Maysville; J.C. Curtis, Zanesville; Zarek Morgan, Zanesville;
Cole Tompkins, Zanesville Maysville; Ethan Evancho, Zanesville Maysville;
Josh Jones, Akron St. Vincent-St. Mary; Jared Mathie, Louisville; Jarod Tincher, Canfield; Jacob Lyons, Beloit West Branch; Robert White, Akron East; Luke Pritchett, Ravenna; Max Hartline, Louisville; Kyre Williams, Akron East; Nate Clingan, Lodi Cloverleaf; Colin Hritz, Canfield; Blake Jones, Norton; Anthony Watkins, Medina Buckeye; Deshawn Jones, Akron East; Bryce Zuppe, Louisville;
Jack Robinson, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin; Aidan McDonald, Chardon Notre Dame-Cathedral Latin; Michael Shoaf, Rocky River; Khari Tidmore, Hunting Valley University; Matt Iklodi, Chagrin Falls Kenston
 
 
### OHSAA ###